Úvod > Akce

7 vrstvý lak na 1.místě

V čem je vlasně unikátní 7vrstvý lak HANÁK ?

Už mnoho let tvrdíme, že máme s největší pravděpodobností jednu z nejkvalitnějších technologií lakování v Evropě. Rozhodli jsme se prokázat toto tvrzení nezávislým testem provedeným na Mendelově univerzitě v Brně.

Začneme výsledkem. Výsledná hodnota činila 0,56%. Tak byla vyčíslena změna stupně lesku při náročném zátěžovém testu nábytkového dílce, který jsme opatřili 7vrstvým lakem HANÁK a který prošel zestařovacím procesem v podobě střídání teplot (teplotních šoků). Pro přesnější představu, dílec prošel 30 testovacími cykly za sebou, kdy byl umístěn střídavě v teplo-vzdušné sušárně a v hluboko-mrazícím boxu, vždy po dobu 1 hodiny. Teplota v sušárně byla 50°C a v mrazícím boxu byl dílec vystaven extrémnímu mrazu -30°C. Tedy teplotní rozptyl neuvěřitelných 80°C. Počet cyklů odpovídal 15 rokům zestaření materiálů.

V překladu řečeno, pokud se rozhodnete pro lakovanou kuchyni HANÁK PREMIUM, během 15 let standardního užívání se její povrch a užitná hodnota nezmění ani o 1 jediné celé procento!

Zkouška se provádí dle ČSN 67 3098, která stanovuje odolnosti proti střídání teplot se zkušebními podmínkami platnými pro dřevo a podle metody – zkoušky odolnosti nátěru proti střídání teplot spojenou s mrazením. Hodnotí se celkem 13 různých defektů, které mohou působením testu vzniknout (metodika hodnocení vzhledových vlastností ppovrchové úpravy nábytku dle normy ČSN 91 0272). Kompletní zprávu si můžete přečíst v sekci Napsali o nás.

Závěrem krátká, ale vše říkající citace Doc. Ing. Daniely Tesařové, Ph.D., manažerky kvality ze zkušebny nábytku při Mendelově univerzitě, která test prováděla: „Hodnota odchylky od původního stavu, tedy sotva 1 procento, je opravdu unikátní výsledek“. Jsme pyšní na tento výsledek. Ocenění odborníky je dalším hnacím motorem pro veškerá naše další snažení v oblasti kvality výrobků.

7 vrstvý lak na 1.místě

[ zpět ]

Novinky &
akční nabídky

HANÁK Interiérové dveře

HANÁK Interiérové dveře

VŽDY KROK PŘED KONKURENCÍvíce informací

7 vrstvý lak na 1.místě

7 vrstvý lak na 1.místě

Toto u truhláře opravdu nenajdetevíce informací

Kuchyně TREND

Kuchyně TREND

Představujeme vám novou modelovou řadu TREND, ve které se snoubí jak vyhlášená kvalita našeho nábytku tak velmi příjemná cena.více informací

Neodolatelné ceny

Neodolatelné ceny

Výhodná nabídka vystaveného zboží na našich prodejnách – s neodolatelnými cenami a možností okamžitého odběruvíce informací

Interiérový designer

Interiérový designer

Chcete vidět váš interiér dříve než jej objednáte? Využijte služeb našich bytových architektů, kteří vám pomohou vyřešit váš interiér do posledního detailu a v cenové relaci, která je pro vás ideální.více informací

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Špindlerův mlýn, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva