Úvod > HANÁK nábytek > HANÁK kuchyně > Vnitřní vybavení kuchyní Hanák

Vnitřní vybavení kuchyní Hanák

Systémy výklopů, výsuvů, závěsů a další praktické doplňky nábytku HANÁK

Výklopy AVENTOS

Výklopy AVENTOS

Všechny kuchyně HANÁK a ACTIVE by HANÁK jsou vybavovány výhradně systém výklopů AVENTOS. Výklopy se dají snadno otevřít, v každé požadované pozici zastavit, a díky BLUMOTION se zavírají měkce a tiše. Vysoká stabilita, elegantní design a dlouhá životnost s doživotní zárukou. U systému výklopů se dá čely pohybovat směrem nahoru, čímž je umožněn volný přístup k prostoru uvnitř horní skříňky.

Servodrive

Servodrive

Nový elektrický způsob otvírání kuchyňských zásuvek. Stačí krátké ťuknutí na čílko kuchyně nebo jemné zatažení a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky. Toto praktické řešení Vám zajistí více volnosti a vysoký komfort při používání Vaší nové kuchyně.

Zásuvky TANDEMBOX

Zásuvky TANDEMBOX

TANDEMBOX je mnohostranný systém zásuvek a vnitřních výsuvů na nejvyšší úrovni. Systém výsuvů se díky integrovanému systému BLUMOTION zavírá měkce a tiše. Zásuvky TANDEMBOX mají navíc plný výsuv pro dobrý přehled a přímý přístup a nosnost až 65 kg.

ORGA-LINE

ORGA-LINE

Pomůcky do kuchyně ORGA-LINE zjednoduší spoustu pracovních úkonů v kuchyni a díky praktickým funkcím, bez kterých se už pak nikdy nebudete chtít obejít, zajistí skvělý pořádek. Budete mít vše po ruce všude tam, kde to bude zrovna zapotřebí – na pracovní desce nebo v zásuvce. Až budete mít uvařeno, úklid bude snadný a rychlý, pořádek ORGA-LINE ve Vaší skříni bude výborný a navíc pěkně vypadat.

CLIP-TOP BLUMOTION

CLIP-TOP BLUMOTION

Veškerý nábytek značek HANÁK a ACTIVE je nyní standardně osazen nejvyšší řadou závěsů od společnosti BLUM. CLIP TOP BLUMOTION přináší techniku pro nejvyšší komfort pohybu. Ta je nyní uložena v úplně nejmenším prostoru – přímo v misce závěsu. U malých dvířek se navíc dá funkce BLUMOTION pohodlně deaktivovat – vypínačem v misce závěsu.

HANÁK kuchyně

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva