Úvod > HANÁK nábytek > Kvalita HANÁK > Materiály

Materiály pro kuchyně a nábytek

Priorita značky Hanák: „Vždy jen ten nejlepší materiál pro naše zákazníky“

Protože chceme naším zákazníkům garantovat co nejvyšší komfort v užíváni našich produktů, věnujeme výběru materiálů obrovskou pozornost.

Zdravotní nezávadnost

V prvé řadě klademe velký důraz na zdravotní nezávadnost našeho nábytku. Jsme si vědomi toho, jak je pro Vás důležité zdravé prostředí, ve kterém žijete. Pracujeme proto pouze z materiálem, který je naprosto zdravotně nezávadný. Naše materiály uvolňují 5x méně formaldehydu než připouští evropské normy. Patří tak mezi nejlepší na českém i světovém trhu.

Kvalita materiálu

Veškeré materiály také musí odpovídat přísným kvalitativním kritériím. Pečlivě hlídáme vlhkost dřeva, která má veliký vliv na stabilitu a trvanlivost nábytku. Naše firma jako jedna z mála nábytkářských firem kalibruje dřevo na válcových bruskách, které pracují s přesností 0,1 mm, což se rovněž odráží v dlouhé životnosti našich produktů.

Pečlivý výběr dodavatelů

Taktéž si pečlivě vybíráme firmy, se kterými spolupracujeme. Oslovujeme pouze dodavatele, u kterých je prvotřídní jakost samozřejmostí. Používáme hi-end kování z Rakouska a Německa, švédské a slovinské komponenty. Laky si necháváme míchat v Itálii, která se už dlouhá léta drží na špici v tomto oboru. Naší chloubou ale zůstává fakt, že všechny ostatní vstupní materiály jsou pečlivě vybírány v České republice.

Kvalita HANÁK

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva