Úvod > HANÁK nábytek > Kvalita HANÁK > Zpracování

Zpracování kuchyní a nábytku Hanák

Zpracování v nejvyšší kvalitě a bez kompromisů

Nepřeberné množství barev nábytku, zaoblené i kulaté tvary, tisíce variant dýhy a laku ve vysokém lesku nebo matu. Nábytek do kuchyní, obývacích pokojů a ložnic, neomezené množství atypů a vše ve špičkové kvalitě zpracování. To vám může nabídnou pouze vlastní výrobce nábytku, výrobce bez závislosti na subdodavatelech. A právě to vám nabízí společnost HANÁK NÁBYTEK.

Lakování

Na základ MDF nanášíme na obou stranách včetně hran 5 vrstev akrylátového laku. Ten je následně vytvrzen pomocí UV záření. Po vytvrzení jsou aplikovány ještě 2 finální vrstvy polyuretanových laků ve vysokém lesku případně matu.

Výsledkem je nejdokonalejší a nejkvalitnější povrchová úprava nábytku. Ta má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám (až do 500 °C) a nejvyšší možný stupeň lesku, který nelze dosáhnout žádnou jinou technologií.

U dýhovaných povrchových úprav nanášíme na obou stranách dílce včetně hran 3 vrstvy akryluretanového tranparentního laku ve vysokém lesku případně matu. Vytváříme tak dokonalou funkční a estetickou ochranu pro povrchovou dýhu. Zásadně vylučujeme použití vodou ředitelných laků.

Tvarové lisování

Tvarové lisování je součástí výroby všech kulatých a zaoblených profilů, které umíme vytvořit ve špičkové kvalitě, ve vysokém lesku i hlubokém matu. Sem patří také vlastní výroba kvalitních dýhovaných kulatých prvků uplatněných zejména u kuchyňských linek a obývacích pokojích.Nejrozšířenější a také nejvíce žádané jsou pak u rustikálních i moderních kuchyní.

Masiv

Naše technologie opracování masivu je pověstná. Mezi výchozí výrobky patří několik typů čelních ploch kuchyňských linek, elegantní dekorativní lišty rovného i oblého tvaru a celá řada doplňků jak pro kuchyně tak i pro ostatní sortiment nábytku.

Lisování dýhy

Lisování patří mezi tradiční technologie firmy při výrobě rovných i tvarovaných ploch. Na tomto úseku máme k dispozici dvě moderní pracoviště. Pro výrobu sesazenek na nábytkové dílce kuchyní, obývacích stěn a ložnic používáme velmi kvalitní výběrové dýhy.

Ohýbání dřeva

Jako jedna z mála světových firem disponujeme nejširším sortimentem technologií pro tvarování dřeva – od vysokofrekvenčního lisování po tradiční ohýbání, které objevil a zavedl v 19. století slavný Michael Thonet. Tyto produty najdete, jak je u Hanáka obvyklé, v celém sortimentu, tzn. v kuchyních, obývacích pokojích i ložnicích.

Lisování fólií, laminované povrchy

Fóliové a laminované povrchy vám nabízíme ve výrobní řadě ACTIVE, ve které se snoubí vysoká kvalita povrchů spolu s velmi přijatelnou cenou.

Kvalita HANÁK

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva