Úvod > Sortiment > Dveře > Kliky a mušle

Kliky ke dveřím a mušle

Na dveře značky HANÁK doporučujeme kvalitní kliky, mušle a zámky se špičkovým designem od české společnosti M&T.
ENTERO

ENTERO

Nadčasový, jednoduchý design kování, který perfektně padne do ruky má mnoho doplňků ve stejném designu a povrchové úpravě.

ENTRY

ENTRY

Klika Entry s novým prvkem v oblasti kování – otvor v celé délce rukojeti, který se stal ihned inspirací pro mnoho dalších výrobců. S tímto prvkem se nyní setkáváme u výrobců kování z celého světa, ale také výrobců vodovodních baterií, kuchyňských úchytek a dalšího podobného sortimentu.

TERRY

TERRY

Klika Terry navržena a vyráběna od roku 2006 s velmi úzkou pohledovou linií pro kombinaci s designem dveří, kde je zdůrazněna horizontální linie dýhy

MAYA

MAYA

Klika Maya je svým tvarem předurčena do moderních budov na jednoduché plné dveře, popř. na dveře s vodorovnou dýhou. Klika na obdélníkové rozetě má do detailu propracované doplňky včetně WC kliček a madel.

MIMOLIMIT

MIMOLIMIT

Klika Mimolimit - nadčasová elegantní dřevěná klika, navržená přední českou designérkou Barborou Škorpilovou. Klika se vyrábí ve více barevných odstínech s možností kombinací různých dřevin. Kování se vyznačuje elementárním tvarováním a přirozenou schopností dobře stárnout s interiérem. Perfektní design v kombinaci se stejnou dřevinou dveří.

TORO

TORO

Klika Toro s novou povrchovou úpravou TiN-B titan braun mat, která byla vyvinuta speciálně jen pro řadu kování DESIGN 2009. S tímto povrchem je klika předurčena k použití na špičkové dveře.

TUKAN

TUKAN

Tukan je ve svém prostředí atraktivní a jen těžko k přehlédnutí. To platí pro kliku Tukan na dveřích i pro tukana v přírodě, který byl inspirací pro vyjímečný design kliky, která v jedné linii přechází z rozety na rukojeť. TOP design roku 2009.

MY

MY

Klika My vyráběná má všechny parametry stát se TOP klikou. Jednoduchý, ale přitom elegantní tvar s příjemným držením uspokojí i velmi náročné zákazníky.

TRINITY

TRINITY

Trinity je tvarově jednoduchá, ale designově zajímavá klika, kde se hranatá pohledová část elegantně ohýbá pro co nejpohodlnější uchopení. Tento prvek – navržený a sériově vyráběný firmou M&T od r. 2006 již nyní zdomácněl u mnoha značek kování a doplňků.

LUSY

LUSY

Lusy je navržena pro minimalistický vzhled dveří. Klika s rozetou je zapuštěna do dveří pro efekt hladkého, čistého dveřního křídla. Kování se vyrábí i v tmavých odstínech titanového povrchu.

Interiérové dveře Hanák

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva