Úvod > Sortiment > Dveře > Posuvné dveře

Posuvné dveře Hanák

Otevírání klasických otočných dveří zabírá prostor, který často není k dispozici, nebo by mohl být využitý k jiným účelům. Posuvné dveře jsou velmi elegantním a chytrým řešením, které umožní efektivní využívání těchto prostorů. Posuvné dveře neomezují, mohou být kdykoli otevřeny nebo zavřeny, aniž by překážely.

Dveře FLAMENCO

Dveře FLAMENCO

Tyto elegantní posuvné dveře lze s úspěchem použít při rekonstrukcích, kde není kladen důraz na speciální stavební úpravy. Střízlivé dveře, kterým ovšem nechybí originalita. Dostupné až do výšky 2500 mm. Provedení dýha makasar – vysoký lesk.

Dveře BOSTON

Dveře BOSTON

Pojďte s námi do prostoru. Tento model je ideálním řešením pro optimální využití interiéru. Pohyb dveřních křídel může být i synchronizován. Provedení dýha wenge – mat.

Dveře TANGO

Dveře TANGO

Jemný a diskrétně vypracovaný styl. Posuvné dveře kolekce TANGO jsou ideální volbou pro ty, co mají rádi ve svém domově eleganci bez rušivých elementů. Jejich způsob zavírání nezabírá žádné místo a dovolí Vám rozmístit nábytek do prostoru dle libosti. Dýha makasar – vysoký lesk.

Interiérové dveře Hanák

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva