Úvod > Sortiment > Dveře > Proč dveře HANÁK?

Proč dveře HANÁK?

Bezfalcovým provedením, výškou křídla od 1970 až po 2500 mm a úrovní povrchových úprav přírodních dýh a laků ve vysokém lesku nebo matu již nyní představují špičku v nabídce interiérových dveří v ČR.

Zapuštěné závěsy

Zapuštěné závěsy

Detail zapuštěného závěsu – standardně jsou dveře osazeny dvěma závěsy o nosnosti 2 x 50 kg, od výšky dveří 2200, třemi závěsy.

Zárubně

Zárubně

Naše zárubně se vyznačují detailním řemeslným zpracováním, elegantním řešením a estetickou čistotou. Originální zkosení obložek dodá zárubním punc jedinečnosti. Každá linie zárubně je promyšlena tak, aby vyhověla vašim požadavkům. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří a to včetně luxusní povrchové úpravy ve vysokém lesku.

Punc originality

Punc originality

Punc originality s citem pro detail – horizontální kresba dýhy v hraně dveří a originální logo HANÁK jsou ozdobou každého dveřního křídla.

Provedení lak

Provedení lak

U lakovaných povrchových úprav nanášíme na obou stranách dveří včetně hran 5 vrstev akrylátového laku. Ten je následně vytvrzen pomocí UV záření. Po vytvrzení jsou aplikovány ještě 2 finální vrstvy polyuretanových laků ve vysokém lesku případně matu. Výsledkem je nejdokonalejší a nejkvalitnější povrchová úprava dveří. Ta má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám (až do 500 °C) a nejvyšší možný stupeň lesku, který nelze dosáhnout žádnou jinou technologií. Jako skuteční výrobci vám navíc můžeme i po letech dveře doplnit či opravit při zachování stejného odstínu barvy laku.

Integrovaný dveřní práh

Integrovaný dveřní práh

Automatický dveřní práh pro jednokřídlové i dvoukřídlové dveře. Vhodný pro otevíravá i posuvná křídla. Práh je z přírodního hlíníku, těsnění z černého modifikovaného silikonu. Zvyšuje zvukovou a tepelnou izolační schopnost dveří.

Provedení dýha

Provedení dýha

U dýhovaných povrchových úprav v matu nanášíme na obou stranách dveří včetně hran 4 vrstvy a u varianty vysokého lesku 7 vrstev akryluretanového tranparentního laku. Vytváříme tak dokonalou funkční a estetickou ochranu pro povrchovou dýhu. Vylučujeme použití vodou ředitelných laků, které nedosahují požadované odolnosti. Pracujeme pouze s high-end laky na bázi polyuretanu. To nás řadí mezi absolutní evropskou špičku v kvalitě a odolnosti lakovaných povrchových úprav dveří.

Výška dveří

Výška dveří

Různé výšky dveří, dle Vašich různých potřeb...

Interiérové dveře Hanák

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

 
FaRENE Mercedes Benz
 

Partneři: ubytování Beskydy, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva